Movies
Ratings
662
Ready or NotRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 3.0
AbigailRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 1.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0