Movies
Ratings
912
Still WalkingRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Boogie NightsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.0
Son of SaulRated ★ 2.0
PatersonRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5