Series
Ratings
59
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
The Vision of EscaflownrRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
SlayersRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Grandpas Over Flowers ReturnsRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 3.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Samurai ChamplooRated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 3.0
Tiger & DragonRated ★ 3.5- Battle of TonguesRated ★ 3.5
Bayside ShakedownRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 4.5
Grandpas Over Flowers - SpainRated ★ 4.0
Grandpas Over Flowers GreeceRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: FinaleRated ★ 3.5