Movies
Ratings
176 I, RobotRated ★ 5.0 I, RobotRated ★ 5.0
 Batman BeginsRated ★ 5.0 Batman BeginsRated ★ 5.0
 Meet the In-LawsRated ★ 5.0 Meet the In-LawsRated ★ 5.0
 School of RockRated ★ 3.0 School of RockRated ★ 3.0
 The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0 The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0
 Life Is BeautifulRated ★ 5.0 Life Is BeautifulRated ★ 5.0
 Forrest GumpRated ★ 3.0 Forrest GumpRated ★ 3.0
 MarathonRated ★ 3.0 MarathonRated ★ 3.0
 DerangedRated ★ 2.0 DerangedRated ★ 2.0
 Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 2.0 Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 2.0
 Dead SilenceRated ★ 5.0 Dead SilenceRated ★ 5.0
 Don't ClickRated ★ 3.0 Don't ClickRated ★ 3.0
 Death BellRated ★ 3.0 Death BellRated ★ 3.0
 TriangleRated ★ 2.0 TriangleRated ★ 2.0
 The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 5.0 The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 5.0
 Silent HillRated ★ 4.0 Silent HillRated ★ 4.0
 The ConjuringRated ★ 4.0 The ConjuringRated ★ 4.0
 28 Weeks LaterRated ★ 4.0 28 Weeks LaterRated ★ 4.0
 OrphanRated ★ 5.0 OrphanRated ★ 5.0
 Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 4.0 Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 4.0