Titles you rated
Angel LegendRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
Geri's GameRated ★ 4.0
YamakasiRated ★ 3.5- Doraemon: Nobita's DinosaurRated ★ 4.0
Hi StrangerRated ★ 4.0
Prisoners of the SunRated ★ 3.5
PredatorsRated ★ 3.5- Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 4.0
Arthur and the Revenge of MaltazardRated ★ 3.5
Ip Man 2Rated ★ 3.0
Inuyasha the Movie 2: The Castle Beyond the Looking GlassRated ★ 4.0
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across TimeRated ★ 4.0
Fantastic PlanetRated ★ 3.5
Jackass: The MovieRated ★ 4.0
Predator 2Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.5
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 3.5
xXx: State of the UnionRated ★ 3.0- DUMB WAYS TO DIERated ★ 5.0