Titles you rated
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Saw IVRated ★ 5.0
Are You Scared?Rated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
Saw IIIRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 2.0