Movies
Ratings
569
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Curse of La LloronaRated ★ 3.5
Mortal EnginesRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
GlassRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 3.5
The Life of David GaleRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0