Titles you rated
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
MessiahRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5- SoulmateRated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.5