Movies
Ratings
714
Wonder WomanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
Independence DayRated ★ 3.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
Act of ValorRated ★ 3.5
Money MonsterRated ★ 2.5