Titles you rated
Northern Limit LineRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.5
Die Another DayRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Good Luck ChuckRated ★ 4.0
I Now Pronounce You Chuck & LarryRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5- Sex Is Zero 2Rated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0