Titles you rated
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
Paris or PerishRated ★ 2.5