Movies
Ratings
215
Don't Kill ItRated ★ 4.5
You're NextRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Wrong TurnRated ★ 2.0
AliensRated ★ 5.0
Alien³Rated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 1.5
BelieverRated ★ 2.5
The IcemanRated ★ 2.5
TranscendenceRated ★ 2.0
Innocent WitnessRated ★ 2.5
DaybreakersRated ★ 2.0
Chronicle of the After-School WarsRated ★ 1.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 2.0
The VillagersRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 1.5
Moby DickRated ★ 2.0
HauntersRated ★ 1.0