Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Tamra IslandRated ★ 2.0
Mischievous KissRated ★ 1.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0