Movies
Ratings
249
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.5
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Annie HallRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
The Happy LifeRated ★ 4.0