Titles you rated
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0