Titles you rated
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Jeepers Creepers 2Rated ★ 5.0
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
HulkRated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
My Bloody ValentineRated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0