Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
ElioRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.0
I Haven’t Done AnythingRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Mission: CrossRated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 2.5- PilotRated ★ 4.0
Doraemon the Movie: Nobita's New DinosaurRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Madame WebRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.5
WishRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Our SeasonRated ★ 3.5
Teasing Master Takagi-san: The MovieRated ★ 5.0