Series
Ratings
15
BloodhoundsRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
TazzaRated ★ 4.0
All InRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 5.0- Street Fighter: Assassin's Fist.Rated ★ 3.0