Series
Ratings
111
EveRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0- Good PeopleRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
LIFERated ★ 2.5
The GuestRated ★ 3.5