Titles you rated
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
BlindRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Mourning GraveRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 0.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
As OneRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0