Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 5.0
SullyRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
Eye in the SkyRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
ThorRated ★ 2.5