Series
Ratings
66
Strangers From HellRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Dead SetRated ★ 4.0- PrimevalRated ★ 4.0
- PrimevalRated ★ 4.0
Little Girl KRated ★ 4.0
Nonstop 5Rated ★ 3.5
NonstopRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.5- New NonstopRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0
Empress CheonchuRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
- BossRated ★ 4.0