Movies
Ratings
521
HerRated ★ 4.0
Top StarRated ★ 1.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
ContactRated ★ 3.0
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
Patch AdamsRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Tell Me SomethingRated ★ 2.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.0
School of RockRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.0- PapaRated ★ 2.0
Ben-HurRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
Once in a SummerRated ★ 3.0