Titles you rated
VeteranRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0