Titles you rated
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 2.0
Heavenly ForestRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 4.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0