Movies
Ratings
56 Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0 Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
 FrozenRated ★ 4.0 FrozenRated ★ 4.0
 Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0 Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
 Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0 Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
 The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0 The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
 The Face ReaderRated ★ 3.0 The Face ReaderRated ★ 3.0
 TakenRated ★ 5.0 TakenRated ★ 5.0
 Tidal WaveRated ★ 4.0 Tidal WaveRated ★ 4.0
 The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0 The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
 Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0 Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
 PunchRated ★ 5.0 PunchRated ★ 5.0
 Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0 Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
 Hide and SeekRated ★ 4.0 Hide and SeekRated ★ 4.0
 Sherlock HolmesRated ★ 3.0 Sherlock HolmesRated ★ 3.0
 Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0 Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
 Voice of a MurdererRated ★ 1.0 Voice of a MurdererRated ★ 1.0
 Slumdog MillionaireRated ★ 5.0 Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
 Very Ordinary CoupleRated ★ 1.0 Very Ordinary CoupleRated ★ 1.0