Movies
Ratings
49
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 2.0
My PaparottiRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0