Titles you rated
Schindler's ListRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 1.5
The HangoverRated ★ 2.0
AnnihilationRated ★ 1.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.0
The GiverRated ★ 2.0- Highway StarRated ★ 2.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 1.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 1.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
NextRated ★ 3.0
PushRated ★ 2.0
CloverfieldRated ★ 1.5
I Am Number FourRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.5
TRON: LegacyRated ★ 1.5
PrometheusRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0