Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
300Rated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
21Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5