Movies
Ratings
395
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 0.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 1.5
Rules of DatingRated ★ 2.0- Fighter In The WindRated ★ 2.0
A MillionRated ★ 0.5
Jail BreakersRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 1.5
Ghost HouseRated ★ 0.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 0.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5