Titles you rated
DunkirkRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 3.5
Take Care of My CatRated ★ 4.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Love & MercyRated ★ 4.0