Titles you rated
The AvengersRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
AliensRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Ghostbusters IIRated ★ 3.0
AlienRated ★ 3.0