Titles you rated
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The NightingaleRated ★ 5.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
D.R.E.A.M. TeamRated ★ 1.5
The InfiltratorRated ★ 1.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
PsychokinesisRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 2.0
GabiRated ★ 2.5
Postman BluesRated ★ 3.5
The UnfairRated ★ 4.0
All the President's MenRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
CartRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 2.5
Project Cheonan ShipRated ★ 4.0- 천안함Rated ★ 4.5