Titles you rated
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 2.5
GravityRated ★ 5.0
DisconnectRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Saw VIRated ★ 2.0
Before SunriseRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 5.0