Movies
Ratings
1287
Top GunRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Ghost in the Shell Arise: Border 2 - Ghost WhispersRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
The MediumRated ★ 4.0
Black MoneyRated ★ 4.0