Titles you rated
The WitcherRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 5.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 4.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 4.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Teen TitansRated ★ 4.5
PreacherRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.5