Movies
Ratings
561
WeaponsRated ★ 0.5
One Battle After AnotherRated ★ 1.0
The PlatformRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
It's What's InsideRated ★ 4.0
Reality+Rated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 4.0
Afternoon ClassRated ★ 3.0
Goodnight MommyRated ★ 0.5
Five Nights at Freddy'sRated ★ 0.5
LonglegsRated ★ 0.5
TitaneRated ★ 3.0
SmileRated ★ 1.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
Society of the SnowRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0