Series
Ratings
36
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Gannibal Season 1Rated ★ 0.5
Oshi no KoRated ★ 0.5
ERASEDRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
Zumbo's Just DessertsRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.5
The I-LandRated ★ 1.0
Alice in BorderlandRated ★ 0.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
American Horror StoryRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5