Movies
Ratings
1703
EternalsRated ★ 3.5
Man of MenRated ★ 3.5
PawnRated ★ 3.0
Voice of SilenceRated ★ 3.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.0
UpgradeRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: The Road ChipRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 3.0
Forbidden DreamRated ★ 3.5
Hotel ArtemisRated ★ 3.5
Pet SemataryRated ★ 1.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 3.5
Professor Marston and the Wonder WomenRated ★ 3.5
EliRated ★ 3.5
RinguRated ★ 3.0
CanolaRated ★ 3.0
47 Meters DownRated ★ 3.0
It Chapter TwoRated ★ 3.5
GlassRated ★ 3.5
All for LoveRated ★ 3.0