Titles you rated
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Killing RomanceRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 3.5
To LiveRated ★ 4.5
Red SorghumRated ★ 3.0
Raise the Red LanternRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 1.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0