Movies
Ratings
550
I'm Still HereRated ★ 3.0
Where the Crawdads SingRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
MantisRated ★ 2.5
Audition 109Rated ★ 0.5
Good NewsRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5