Series
Ratings
220
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
The Pitt Season 1Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 2.5- 어른 김장하Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0