Movies
Ratings
105
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
The FivesRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 2.0
Ip ManRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0