Titles you rated
The World of LoveRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 1.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0- One WinRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5