Titles you rated
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
The StrangerRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
American NightmareRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Dead to Me Season 3Rated ★ 5.0
Dead to Me Season 2Rated ★ 5.0
Dead to MeRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.0- The Reason We Can’t SleepRated ★ 5.0
- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 3.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
The ChairRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 3.5