Titles you rated
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 4.5
Saw VRated ★ 3.5
Scary Movie 2Rated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
JunoRated ★ 3.5
PushRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 4.0
American History XRated ★ 3.0
Gloomy SundayRated ★ 4.0
FameRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
The Blind SideRated ★ 4.0
21 Jump StreetRated ★ 4.5
WaterboysRated ★ 3.0