Movies
Ratings
440
Police StoryRated ★ 3.0
Armour of GodRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.0
AliensRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0