Titles you rated
Golden TimeRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
Liar GameRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5