Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 2.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 2.0
HarmonyRated ★ 3.0