Titles you rated
ChampRated ★ 2.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
Shark TaleRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
A Christmas CarolRated ★ 5.0
The Gifted HandsRated ★ 3.0
Arthur ChristmasRated ★ 4.0
RioRated ★ 4.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.0
Don't ClickRated ★ 2.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
Ghost SweepersRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0